Eelised

 • Esitage laenutaotlus lähimas Maxima kaupluses

  Esitage laenutaotlus lähimas Maxima kaupluses!

  Meil on rõõm teatada, et hetkel pakuvad 20 Maxima kaubanduskeskust üle kogu Eesti Teile võimalust esitada Smsmoney.ee kiirlaenu taotlus otse nende kaupluses. Täitke laenutaotlus kaupluses ja kümne minuti pärast on teil raha olemas!

  Tutvuge kampaanias osalevate Maxima kaupluste loeteluga.

 • Laen telefoni teel

  Vormistage kiirlaen telefoni teel

  Ka siis, kui parasjagu arvutit läheduses pole, aitab Smsmoney.ee Teil suurema vaevata rahamuredest lahti saada! Helistage lühinumbrile 13321! Telefoni teel saate kiirlaenu vormistada just Teile sobival ajal!

 • Laen sularahas kätte!

  Laenu on võimalik saada ka sularahas

  Vajate kiiresti sularaha? Smsmoney.ee puhul ei ole see probleemiks! Märkige postkontoris või meie lähimas esinduses kiirlaenu taotlust täites, et soovite laenu sularahas. Sularahalaenu tingimused on äärmisel soodsad, usaldusväärsed ning ei erine vähimalgi määral pangakontole kantava laenu tingimustest.

 • Soovitage meid sõbrale ja saate 20 eurot!

  Soovitage oma sõpradele Smsmoney.ee-d ja teenige 20 eurot!

  Kasutage Smsmoney.ee poolt pakutavaid teenuseid koos oma sõpradega! Iga kutsutud sõbra eest teenite oma kontole 20 eurot! Boonust makstakse iga kahe nädala järel. Mõelge vaid, 7 sõbrakutset = 140 eurot! Ärge jätke seda võimalust kasutamata!

  Kutsu sõpru.

 • Tarbimislaen kuni 5000 euroni

  Tarbimislaen kuni 5000 eurot

  Smsmoney.ee pakub Teile ainulaadset võimalust võtta tarbimislaenu summas 500 kuni 5000 eurot tähtajaga 1 kuu kuni 5 aastat.

 • Paindlik tagasimakseperiood

  Valige ise laenu tagasimakseperiood

  Kiirlaenu on võimalik Smsmoney.ее-lt võtta just Teile sobiva tähtajaga. Soovite raha kasutada 30 päeva või 36 kuud? Pole probleemi!

 • Kiirlaen kuni 1000 eurot!

  Kiirlaen kuni 1000 eurot!

  Pakume Teile suurepärast võimalust võtta laenu kuni 1000 eurot! Smsmoney.ee-lt saate soovitud summa kätte loetud minutitega. Laenu tagasimaksetähtaeg on Teie valikul 30 päeva kuni 3 aastat.

  Esitage kiirlaenu taotlus

 • 7 viisi ühendust võtta

  Viis võimalust meiega suhtlemiseks

  Teil on tekkinud küsimusi või kahtluseid? Võtke meiega julgesti ühendust!

Võtke meiega ühendust
Tallinn: E-R: 08.00-20.00 L-P: 10.00-20.00
Vestlus - konsultant
Vestlus - konsultant