Maksepuhkus kuni 3 6 kuud Sinu laenu intress jääb samaks!

Boonusraha

Boonusraha - on Smsmoney.ee kliendiprogramm, mis annab võimaluse raha teenida. Süsteem on lihtne: Sa kutsud sõbra ja iga kutsutud sõbra eest saad 20 eurot enda pangakonto arvele. Iga sinu kutsutud sõber, kes on registreerunud süsteemis, saab võimaluse:

Kutsuda omakorda oma sõpru ja iga kutsutud sõbra eest teenida 20 eurot

Kuidas saab teenida boonusraha?

Saada sõbrale oma profiili alt Smsmoney.ee-st e-kiri või SMS kutsega ja soovita talle kasutada Smsmoney.ee teenust. Kui Sinu sõber registreerib end kutse alusel Smsmoney.ee süsteemis ja tuvastab oma isiku, siis saad 20 eurot oma pangakontole. Laenu võtmine ei ole kohustuslik.

Kuidas registreeruda?

Selleks, et kinnitada registreerimine peab Sinu sõber identifitseerima Smsmoney.ee-le lähimas postkontoris või meie esinduses. Nimekirja postkontoritest, kuhu saate pöörduda, leiate siit. Selleks, et saada boonusraha peab Sinu sõber registreerima ennast meie kodulehel Smsmoney.ee-s 30 päeva jooksul sellest hetkest kui ta sai kutse selle sama mobiili numbriga või e-posti aadressiga kuhu Sa talle kutse saatsid.

Kuidas ma saan teada kui palju mul boonusraha on?

Kogu informatsioon Sinu teenitud boonusraha kohta on näha sinu profiili all Smsmoney.ee-s punkti alt "Boonusraha ajalugu".

Kutsu sõpru ja teeni raha! Küll sa näed, et boonusraha programm tuleb tõepoolest kasuks!

Tingimused:

  • Sõpradele saab saata kutseid ainult registreeritud kasutaja, kes on smsmoney-le oma isiku tuvastanud. Laenu võtmine ei ole kohustuslik.
  • Kasutaja peetakse "liitunuks", kui ta on registreerimisel andnud õige e-maili või telefoninumbri, mis oli määratud reklaamsõnumi saatmisel ja kasutaja on lõpetanud registreerimise isiku tuvastamisega.
  • Kasutaja, kes saatis sõpradele sõnumi ja samuti neil, kes olid kutsutud meiega liituma, ei ole kohustust võtta laenu.
  • Reklaamsõnumeid edastatakse ainult neile, kes ei ole meie süsteemis registreeritud.
  • Kutse saabub kutsutud isikule umbes 1 tunni jooksul. Kutsutud isik saab registreerida alles peale kutse saamist, et boonus läheks kutsunud isikule arvesse. Kui isik, keda kutsuti registreerub enne kutse saamist, siis selle isiku eest boonust ei saa.
  • Eeldatakse boonussüsteemi mõistlikku kasutamist. Pahatahtliku massilise "spammi" saatmine e-mailidele või sms-ide saatmine võõrastele numbritele karistatakse kasutaja blokeerimisega.
  • Boonusrahade väljamaksmine toimub kaks korda kuus.
Lugege edasi
  • Räägi sõpradele Smsmoney.ee kohta
  • Sinu sõbrad registreerivad ennast smsmoney.ee kodulehel
  • Iga kutsutud sõbra eest saad sa 20 eurot oma pangakontole