Laenud ja laenutoodete liigid

Mida kujutavad endast laenutooted ja milliseid meie pakume?

Laenamine – tehing, mis sõlmitakse laenuvõtja ja krediidisasutuse vahel (pank või pangateenuseid osutav krediidiasutus). Antud tehingu sooritamisel maksab kreeditor e laenuandja laenuvõtjale teatud tingimustel välja kindla summa ning nende vahel sõlmitakse leping, milles lepitakse kokku laenu tagastamise periood, laenu summa ja intressimäär. Laenulepingu tingimused sõltuvad laenu liigist ja laenusumma suurusest. Ka laenu tagastamise periood ja intressimäärad sõltuvad laenusumma suurusest.

Tähelepanu! Enne laenu võtmist tuleb kõigi laenulepingu tingimustega põhjalikult tutvuda. Pöörake tähelepanu krediidi kulukuse määrale, kuna see aitab aru saada, kui kalliks laen Teie jaoks lõppkokkuvõttes kujuneb ja aitab võrrelda erinevate laenuteenustega seotud kulutusi ja väljaminekuid. Kaaluge hoolikalt oma finantsvõimalusi ja koostage üksikasjalik eelarve, analüüsides seejuures oma tulusid ja kulusid. Kas Teil jagub rahalisi vahendeid, mis lubaksid laenutoote näol oma finantskoormust suurendada?

Õigeks ajaks tagastamata laenusumma võib kaasa tuua väga ebameeldivad tagajärjed ning Teie väljaminekuid täiendavalt suurendada, lõppedes teatud juhtudel ka kohtuvaidlustega.

Kui otsustate laenu võtta, pöörduge meie spetsialistide poole, kes aitavad ja nõustavad Teid kõigis Teile huvi pakkuvates meie toodete ja teenustega seotud küsimustes ja aitavad Teil välja valida just Teie jaoks kõige soodsamad laenutingimused.

Smsmoney.ee pakub Teile nelja erinevat laenutoodet:

Ühtlasi on Teil võimalik esitada taotlus väikelaenu, SMS-laenu, hüpoteeklaenu, autolaenu, järelmaksu ja liisingu saamiseks.

Võtke meiega ühendust
Tallinn: E-R: 08.00-20.00 L-P: 10.00-20.00
Vestlus - konsultant
Vestlus - konsultant