Laen auto tagatisel

Smsmoney.ee auto tagatisel laenu kirjeldus

Laen transpordivahendi tagatisel ehk autolaen sobib Teile kõige paremini siis, kui vajate suuremat summat lühemaks tagasimakseperioodiks ja maksimaalselt soodsatel tingimustel, kasutades seejuures laenu tagatisena oma transpordivahendit. Antud laenutoote tagatiseks võib olla mitte üksnes sõiduauto, vaid ka veoauto, buss, haagis, mootorrattas, mootorpaat, mootorsaan, ATV, lumekulgur või mõni muu transpordivahend. Selle laenu eeliseks on asjaolu, et vaatamata pandi seadmisele transpordivahendile jääb see reeglina kogu tagasimakseperioodiks laenuvõtja kasutusse. Laenu tagatiseks sobib sõiduvahend, mille vanus ei ületa laenutaotluse esitamise hetkel 13 aastat ja mille väärtus on 3000 eurot või rohkem.

Smsmoney.ee pakub auto tagatisel laenu tagasimakseperioodiga kuni 5 aastat ja intressimääraga alates 2,5% kuus; laenulepingu sõlmimine on tasuta 18- kuni 60-aastastele Eesti elanikele, kes on transpordivahendi omanikud. Konkreetne intressimäär sõltub sõiduvahendi vanusest, tagasimakseperioodi pikkusest ja laenusumma suurusest.

Laenulepingu sõlmimisele eelneva taotluse vormistamisel on oluline esitada isikut tõendav dokument või juhiluba, transpordivahendi tehniline pass ja kindlustuspoliis.

Konsulteerige meie klienditeenindajaga, kellelt saate täpsemat informatsiooni sõiduvahendi tagatisel antava laenu kohta ja sõlmige laenuleping Teile kõige soodsamatel tingimustel.

Smsmoney.ee auto tagatisel laenu tingimused:

  • meie spetsialistid määravad sõiduki turuväärtuse;
  • arutame läbi ja lepime kokku kõikides laenutingimustes ja tagasimaksetähtaegades;
  • Teie esitate sõiduki tehnilise passi ja kindlustuspoliisi;
  • allkirjastame laenulepingu;
  • Teie vormistate sõiduki Maanteeametis ümber Placet Group OÜ nimele;
  • Teie teatate meile telefoni teel auto ümbervormistamisest ja meie kanname raha 10 minuti jooksul Teie pangakontole.

Eesti Vabariigis saavad auto tagatisel laenu taotleda kõik täisealised transpordivahendi omanikud.

Laenu tagatiseks antav auto ei tohi olla vanem kui 13 aastat ja selle turuhind peab olema rohkem kui 3000 eurot. Autolaenu tagatiseks võib esitada ka maastikusõidukeid, kaubaautosid, busse, veoautosid, haagiseid, mootorrattaid, ATVsid ja mootorsaane.

Auto tagatisel laenu taotlemine

Registreeruge või logige sisse, kasutades oma salasõna. Valige soovitud laenusumma ja tagasimakseperiood. Registreerumise järel täitke ära ankeet ja vajutage nuppu „Esita taotlus“. Teie taotlus vaadatakse läbi, misjärel võtavad meie haldurid Teiega ühendust, et üksikasju arutada.

Võtke meiega ühendust
Tallinn: E-R: 08.00-20.00 L-P: 10.00-20.00
Vestlus - konsultant
Vestlus - konsultant