Laen kinnisvara tagatisel

Smsmoney.ee kinnisvara tagatisel laenu kirjeldus

Laen kinnisvara tagatisel ehk hüpoteeklaen kujutab endast võimalikku lahendust erinevatele vajadustele, mis eeldavad suuremaid väljaminekuid. Tagatiseks sobib igasugune kinnisvara, olenemata sellest, kas tegemist on korteri, maja, suvila või maatükiga ükskõik millises Eesti paigas. Teile jääb kogu laenuperioodi ajaks õigus oma kinnisvara kasutamiseks.

Smsmoney.ee pakub laenu kinnisvara tagatisel kuni 15 aastaks intressimääraga alates 1,3% kuus ning laenutaotluse võivad esitada kõik Eestis elavad isikud vanuses 18 kuni 60 aastat, kes on tagatiseks määratava kinnisvara omanikud. Minimaalne laenusumma on 1500 eurot, maksimaalselt on võimalik laenata kuni 80% panditava kinnisvara turuväärtusest baasintressimääraga 15,6% aastas. Laenuvõtjal on õigus võtta laenu tagasimakseperioodil maksepuhkust kuni 12 kuuks.

Konsulteerige meie klienditeenindajaga, kellelt saate täpsemat informatsiooni kinnisvara tagatisel laenu kohta ja sõlmige laenuleping Teile kõige soodsamatel tingimustel.

Smsmoney.ee kinnisvara tagatisel laenu tingimused:

  • laenusumma alates 1500 eurost;
  • maksimaalne laenusumma kuni 80% tagatiseks oleva kinnisvara turuväärtusest;
  • lepingu sõlmimis- ja muutmistasu on 1,5% laenusummast, minimaalselt 100 eurot;
  • laenu tagasimakseperiood kuni 15 aastat;
  • baasintress alates 15,6% aastas.

Kinnisvara tagatisel laenu taotlemine

Registreeruge või logige sisse, kasutades oma salasõna. Valige soovitud laenusumma ja tagasimakseperiood. Registreerumise järel täitke ära ankeet ja vajutage nuppu „Esita taotlus“. Teie taotlus vaadatakse läbi, misjärel võtavad meie haldurid Teiega ühendust, et üksikasju arutada.

Võtke meiega ühendust
Tallinn: E-R: 08.00-20.00 L-P: 10.00-20.00
Vestlus - konsultant
Vestlus - konsultant