Teeni kõikidelt ostudelt raha tagasi Naudi soodustusi. Telli krediitkaart!

Apollo kino

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Kvaliteetne filmielamus mugavas kinosaalis on üks mõnusamaid viise sõprade või lähedastega koos aja veetmiseks.

Apollo Kino on 10 kinokeskuse ja 39 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust täna Pärnus, Tartus, Narvas, Kuressaares ja Tallinnas. Apollo on hubane ja uuendusmeelne koht, kuhu on alati hea tulla.

Meie teenindajad on sõbralikud, asjatundlikud ja mängulised. Enne kinosaali suundumist ootavad kliente mitmekesise valikuga snäki- ja joogijaamad, kus lisaks klassikalisele popkornile leiab endale midagi sobivad ka magusasõber või tervisehunt. Samuti saab kinosaali kaasa osta karastusjooke või väga populaarset külmutatud jogurtit. Staaritoolide pileti omanikel avaneb aga võimalus tellida kõik soovitud söögid-joogid oma toolilt lahkumata ning teenindaja toob need saali. Sel juhul võib oma kinoelamust rikastada ka toekamate valikutega Blenderi menüüst, mis sisaldab võileibasid, smuutisid ning kuumi jooke. Veelgi meeleolukama külastuse osaks saavad kliendid O’Learys meelelahutuskeskustes, kus kinoelamus, mängupõnevus ja restoranikülastus sulanduvad üheks.

Apollo kinodes korraldatakse pidevalt eriüritusi erinevatele sihtrühmadele- Emme ja beebi kino, Apollo noortekas, Tallinki perepäev, Apollo naistekas. Miks mitte aga üllatada on last või sõpru sünnipäevapeoga kinos? Sel juhul on filmi võimalik vaadata kavajärgsel tavaseansil või korraldada eriseanss ainult teie seltskonnale sobiva filmiga kinokavast. Apollo Kino pakub oma mugavate kinosaalide ja kaasaegsete tehniliste lahendustega võimalust korraldada ka firmaüritusi, pressikonverentse, ühisüritusi, koosolekuid, koolitusi ja filmivaatamisi toredaks koosviibimiseks.

Kõikides Apollo kinodes on meie sooduskoodiga (saadaval iseteeninduses) kinopilet 3 € soodsam! 

Kahe pileti ostmiseks tee kaks eraldi tehingut sama sooduskoodiga. 


Vaata muud soodustused