Teeni kõikidelt ostudelt raha tagasi Naudi soodustusi. Telli krediitkaart!

Nurme Looduskosmeetika

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Nurm- see on puhas loodus, muutlik taevas ning lilledest magus õhk igas hingetõmbes. Hea tervis saab suuresti alguse enda hellitamisest, naermisest ja elu nautimisest!  Just kõike seda soovib Nurme pakkuda oma toodete näol ka kõikidele inimestele.

Toodangus ei tehta kompromisse koostisosade ja kvaliteedi osas. Iga seep, kreem, šampoon, õli – kõik tooted kaubavalikus on tehtud käsitsi, kasutades vaid parimaid tooraineid. Lisaks kodumaistele nurmetaimedele on meie toodetes ka väärtuslikud õlitaimed, mis aitavad nahal ja juustel üle elada karmi talve. Nurme kätte võid usaldada kogu oma pere juustest varvasteni. Nurme on arvestanud nii emade ja isadega kui mõelnud ka pere kõige pisemate peale.

Austades loodust kui tervikut, on ettevõte rangelt loomkatsete vastu ning kõik tooted on julmusevabad. Levinud tsitaadist teame, et lihtsuses peitub võlu, ja seda järgib ka Nurme Looduskosmeetika. Kõik tooted on oma koostiselt lihtsad ning täis looduse headust. Nurme lubadus on, et aitab oma klientidel olla hea ja vastutustundlik nii enda kui looduse suhtes.

Nurme on seni enim tuntust kogunud oma suurepäraste seepidega, kuid nende tootevalik on tegelikult tõeliselt lai. Sellesse kuuluvad nii keha-, näo-, kui juuksehooldustooted. Eraldi tähelepanu on pööratud käte- ja jalgade hooldusele, samuti on olemas ka beebile ja noorele emale suunatud sarjad.

Kasutades sooduskoodi (kood saadaval iseteeninduses) saad soodustuse -15% kõikidest tavahindadest.

Nurme Looduskosmeetika

Hinnaalandus -15%

https://nurme.eu/


Vaata muud soodustused