Teeni kõikidelt ostudelt raha tagasi -8 s/l +2% cashback, kui maksad meie kaardiga

Tallink Aqua Spa

Soodustuse saamiseks palume esitada Placet Group krediitkaart enne ostu või teenuse eest tasumist.

Aqua Spa pakub meelelist kogemust, ühendades endas tervise ja vee.

Mõnusat naudingut pakuvad saunad, mullivannid, suur sisebassein, lastebassein ja aasta läbi avatud välibassein. Erinevaid smuutisid, kokteile ja teisi karastavaid jooke saab mõnusalt nautida basseinibaarist. Seal on olemas aurusaunad ja Soome saun. Põnev kogemus on hamam-sauna kivipink, mida mujalt naljalt ei leia. Olemas on mullivannid, aastaringselt avatud välibassein ning siseruumis asuvad veejoad.

Väikestele külalistele on avatud 30 cm sügavune lastebassein. Erapidude või väiksema seltskonnaga nautimiseks on võimalik rentida privaatsauna.

Aqua Spa privaatsauna mahub kuni 12 inimest. Soome saunas on ka suur eesruum, kus nautida karastusjooke ja suupisteid. Soovi korral on võimalus külastada ka Aqua Spa basseine ja saunasid.

Vesiste naudingute vahele on mõnus lihtsalt lõõgastuda ja selleks soovitame külastada Aqua Spa lounge-i. Tegemist on mõnusa lõõgastuspaigaga, kus ammutada uut energiat ja postitiivseid mõtteid. Lounge-i hubases kõrrebaaris pakume värskendavaid jooke ning mõnusat ajaveetmist enne ja pärast veekeskuse külastust.

Veekeskus ja lounge on avatud esmaspäevast pühapäevani 8.00-22.00.

Aqua Spa ilu- ja heaolukeskuses teevad aga külastuse ja enesetunde meeldivaks oskuslikud juuksurid, kosmeetikud, maniküürijad, pediküürijad ja kehahooldusspetsialistid. Iluteenindajad ootavad kliente iga päev 8.00-20.00. Tallink Aqua Spa asub Tallink Spa&Conference hotelli hoones, sadama terminali vahetus läheduses, aadressil Sadama 11a, Tallinnas. 

Placet Group krediitkaardi omanikele kehtib Luksusliku Tallink Aqua Spa veekeskuse külastusele soodustus -15%.


Vaata muud soodustused